12.06.2017.

NAJNOVIJE

Osječko Ljeto Mladih

Studentski zbor Sveučilišta u Osijeku organizira 37. OLJM – Osječko ljeto mladih koje je počelo jučer, a traje do 27.6.2017.

I ove godine ponovno imaju 4 vrste programa – edukacijski, umjetnički, sportski i naravno, glazbeni.

Ulaz na sva događanja je besplatan, a program će se održavati na više različitih lokacija u gradu.

PROGRAM PO DANIMA:

11.6.
– Svečano otvorenje OLJM – Mia Dimšić i Fluentes
– Završna izložba Odsjeka za Likovnu umjetnost (UAOS)

12.6.
– Radionica: CV and Cover Letter (Ante Lučić, A-link)
– Predavanje: Career Growth (Ante Lučić, A-link)
– Stolni tenis (m i ž konkurencija) kotizacija 20 kn po igraču 12:00h
(hodnik Poljoprivrednog fakulteta)

13.6.
– pOStani poduzetnik (Boris Rauš, Bamboo Lab)
– Likovna izložba OLJM

14.6.
– Emocionalna inteligencija i najčešće zablude o ljubavi (Sanja Bulog,
UNIOS)
– Opera: W. A. Mozart: Cosi fan tutte (Operni ansambl UAOS), Građevinski fakultet u Osijeku, 20:30 h
– Basket 3v3 (m i ž konkurencija), kotizacija se plaća 90 kn po
ekipi 17:00 h (srednjika)
– Opća Opasnost

15.6.
– Lutkarska predstava: U potrazi za čudovištima (studenti
glume i lutkarstva UAOS) – UAOS, 16:00
– Utrka 100m (18:00 h) srednjika
– Utrka 1200m (19:00 h) srednjika
– Kiril Djaikovski

16.6.
– Science Cafe 1
– Radionice glume, pjevanja i kiparstva (UAOS)
– Godišnja izložba radova studenata Kazališnog oblikovanja
– Odbojka 6v6 (mještovito) kotizacija po ekipi 150 kn 16:30 h
(srednjika , gumeni teren)
– Kandžija i Gole žene

17.6.
– Sport (ni)je bussiness (Ivan Meštrović, NK Osijek)
– Kazališna predstava: 2.14 (studenti UAOS), Barutana, 20:00
– Odbojka na pijesku M , kotizacija 60 kn po ekipi 16:00 (srednjika)
– Vatra i Pavel

18.6.
– Odbojka na pijesku Ž , kotizacija 60 kn po ekipi 16:00 h (srednjika)

19.6.
– Mali nogomet , kotizacija 150 kn po ekipi 16:00 h (srednjika)⚽

20.6.
– Panel: UmjetnOSt i mladi (Goran Grgić, Domagoj Mrkonjić, Mario
Matoković)
– predstava: Trg ratnika (Hana Kunić i Antonio Jakupčević, UAOS),
Kulturni centar Eurodom, 20:00
– Mali nogomet (Završnica – playoff) 16:00 h (srednjika)⚽

22.6.
– Projekcija filmova: Artistmovies (UAOS)


VEZANO